Vyhledat:

Akuální informace

Výměny topidel Gamat za gamat nebo vafky

V tomto roce je možné objednat výhodnou výměnu topidla Gamat 4000 za nové topidlo Gamat 373 nebo 473 nebo Vafky 4000 T a topidlo Gamat RGA 50/461 za nové topidlo Gamat 471 nebo topidlo Vafky 471 - viz vlevo dole

Bez nadpisu

Bez nadpisu

Vyměňte si sporák za výhodnou cenu

Pro obyvatele Prahy nabízíme velice výhodnou výměnu starého sporáku na nový. Můžete si vybrat celoplynový,kombinovaný Podrobnosti viz dole !

Bez nadpisu

Bez nadpisu

Výměna karmy - ohřívařče vody

Potřebujete vyměnit starý plynový ohřívač vody za nový? Probíhá akce ve velmi zajímavé ceně. Informaci naleznete níže.

Bez nadpisu

 
 

O provozovateli


pohled_na_vchod.jpg

Prodej plynospotřebičů renomovaných výrobců dává zákazníkům bohaté možnosti výběru podle osobních kritérií a požadavků. Zajímavým obchodním artiklem jsou campingové spotřebiče a pájecí a opalovací soupravy.

Snahou společnosti KOVOSERVIS-plyn je poskytovat služby na vysoké odborné úrovni ke spokojenosti všech zákazníků a odběratelů. Jsme kvalifikováni k podávání odborných informací o technických parametrech výrobků.

 

 

Mezi nejvýznamější obchodní partnery patří: 

  • montážní a servisní firmy
  • bytová družstva a správci domovního fondu                        
  • výrobci kuchyní na míru
  • realitní kanceláře
  • projektanti
  • občané 

Pro realitní kanceláře a správce majetku bytového fondu i soukromé vlastníky či nájemce bytů jsou prováděny výměny plynospotřebičů (topidel, sporáků, průtokových ohřívačů vody a plynových kotlů). Práce jsou zajišťovány komplexně: od dopravy, montáže a uvedení do provozu až po záruční a pozáruční servis.  Revize na plynové odběrné zařízení rovněž děláme.  Od 1. srpna 2013 provádíme u spotřebičů kategorie B / komínové / povinné měření koncentrace CO v ovzduší u spotřebiče, koncentraci CO ve spalinách, tah komínu a teplotu spalin.  Na toto měření vystavujeme na místě tištěný protokol z tiskárny.

Velkoobchodně je dodáváno zboží i náhradní díly v cenách s dojednanými rabaty. Obchodním partnerům jsou poskytovány množstevní slevy dle nákupní karty. Zboží je rozváženo odběratelům i konečným zákazníkům.

 

-prodejna_2.jpg-prodejna_1.jpg